Співпраця Bayer і Fair Planet – поновлення зобов’язань щодо поліпшення доступу до насіння в Ефіопії

Проект «Перекриття розсіяного насіння» в Ефіопії сприяє доступу малих фермерів до насіння високоякісних сортів овочевих культур. Компанія «Байєр» відновила свої зобов’язання щодо проекту «Подолання розриву насіння» на п’ять років.

Проект, розроблений неприбутковою організацією Fair Planet, сприяє доступу малих фермерів до насіння сортів високоякісних овочевих культур, що відповідають місцевим умовам вирощування. Додаткове навчання щодо того, як використовувати цей насіннєвий матеріал стабільно і з мінімальними змінами у традиційній виробничій практиці, допомагає фермерам поліпшити свої доходи на основі значно кращого врожаю. Збільшення доходів відкриває двері для кращої освіти та кращого майбутнього для наступного покоління.

Співпраця між Bayer і Fair Planet розпочалася у 2015 році і підтримала створення трьох центрів овочевої відмінності, де було визначено та оцінено низку сортів насіння, найбільш придатних для ефіопських умов. У рамках оновленої угоди компанія Bayer надасть безкоштовну систему Fair Planet високоякісним гібридним насінням та агрономічними знаннями з недавно придбаних овочевих насіннєвих підприємств De Ruiter і Seminis.

 

Інфоіндустрія 

за матеріалами news.agropages.com

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry