США ставлять рекорди в закупках російських добрив

Залишаючись найбільшим донатором для України і надаючі найбільшу підтримку Україні, американський великий бізнес вміло орієнтується в кон’юнктурі. В цей час Україна не торгує з росією добривами, не запускає аміакопроводу, отримує ракети на елефатори та мусить вигадувати нові шляхи експорту агропродукції.

Натомість, США лідирують в імпорті окремих видів добрив, залишаючись торговим партнером федерації.

США викупили і імпортували в червні 179 тис. тон карбамідно аміачної суміші, з них 110 тис. тон з росії. Як повідомляє спеціалізована агенція Profercy, всього, за перше півріччя, Штати викупили 1,48 млн тон імпортної КАС, це на 460 тис. тон більше, ніж в минулому році. Важливо вказати, що США купили в росії 1 млн тон КАС. Це рекорд за останні 10 років, наприклад в рекордному 2019 році це було тільки 842 тис. тон за 6 місяців імпорту.

При цьому США багато експортують. В липні на вересень великий обсяг КАС продавався на ринок Аргентини. Частину власного КАС США продать на інші ринки, виконуючі також і реекспорт. Частину російського КАС (197 тис. тон) американці реекспортували в Австралію.

Таким чином, США є найбільшим імпортером та навіть постачальником російського КАС для окремих країн. Більшість учасників ринку пов’язують сам факт торгівлі з росією і її нарощування із тим, що США прагнуть зберегти власні торгові напрацювання та торгові ланцюжки.

Інфоіндустрія за матеріалами profercy.com

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry