09.05.2026
Sumitomo Chemical повідомила про запуск серії ELA — високочистих сферичних продуктів оксиду алюмінію з низьким рівнем альфа-випромінювання для застосування у передових напівпровідникових технологіях. Нову лінійку розробила Dongwoo Fine-Chem Co., Ltd., дочірня компанія Sumitomo Chemical у Південній Кореї.
У компанії заявили, що серія ELA поєднує низький рівень випромінювання та властивості тепловідведення для матеріалів герметизації напівпровідників, включно з рішеннями для AI. Згідно з повідомленням, розмір частинок можна контролювати в межах кількох мікрометрів або менше, а поверхневі властивості можуть налаштовуватись під конкретні застосування.
Sumitomo Chemical також розширює лінійку високочистого оксиду алюмінію для керамічних матеріалів обладнання та технологічних матеріалів, що використовуються у виробництві напівпровідників. Компанія повідомила, що застосування раніше запущеної серії ультрадисперсного оксиду алюмінію NXA продемонструвало покращення характеристик у цих застосуваннях під час випробувань із клієнтами.
Компанія визначає високочистий оксид алюмінію як матеріал із чистотою 99,99% або вище. Sumitomo Chemical заявила, що серія ELA є першою у світі лінійкою такого типу за даними власного дослідження компанії станом на 7 травня 2026 року.
Повідомляє Sumitomo.
Читайте нас у TelegramПов’язані теми: