07.11.2018
Стародавня приказка говорить, що поки не вклонишся триста разів кожній лозі, не отримаєш гарного врожаю. Але сучасні виноградарі мають інший рецепт успіху: замість вклонятися землі вони застосовують комплексні технології вирощування й охоче діляться своїм досвідом з колегами. І семінар, який 24 – 27 жовтня зібрав у Молдові передових виноградарів України та Молдови, не став винятком.
У ході семінару фахівці «Коблево», «Таврії», «Чорноморської перлини» та інших господарств із Півдня України відвідали найкращі виноробні підприємства Молдови – «Крікова», «Асконі», «Мімі», «Пуркар». Українські виробники побували у найстаріших в країні виноробних господарствах, оцінили рівень виробництва, дізналися про проблеми, з якими найчастіше стикаються при вирощуванні винограду в Молдові, а також про системи захисту та підживлення, які дозволяють цих проблем уникати.
Натомість, вони поділилися з колегами своїм досвідом вирощування винограду. Завдяки «Інституту здоров’я рослин», який відкрився в Україні у червні цього року, до їхніх послуг комплексний технологічний та агробіологічний сервіс. Науковці та технологічні експерти розробляють індивідуальні системи захисту та підживлення винограду та супроводжують їх у процесі застосування. А можливості унікального демоцентру при Інституті дозволяють попередньо протестувати систему в кліматичних умовах будь-якого регіону чи навіть країни. Тож неважливо, вирощуєте ви виноград в Україні чи Молдові, – системи захисту та живлення від «Інститут здоров’я рослин» допоможуть захистити виноградники і отримати гарний врожай.
Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби компанії “Укравіт”
Читайте нас у TelegramПов’язані теми: