UKRAVIT виводить на ринок нові пестициди

Українські сільскогосподарськи виробники кожного року змушені боротися з природними викликами, такими як зміна погодних умов та збільшення рівня резистивності у бур’янів та шкідників. Також аграрії зацікавлені у збільшенні рівня економічної доцільності своїх господарств за рахунок розумного контролю собівартості.

Враховуючи це, ГК «UKRAVIT» постійно оновлює свій портфель продукції та пропонує своєчасні рішення. Представлені у лютому 2018 року нові гербіциди і фунгіциди направлені на захист рослин від найпоширеніших видів шкідників. Проведені дослідження науковцями компанії свідчать про відмінну якість продукції і її відповідність усім насущним потребам аграріїв у ЗЗР.

Найбільшої уваги заслуговує препарат системної дії — ІМІ-ВІТ®. Він використовується проти широкого спектру однорічних дводольних та злакових видів бур’янів у посівах сої та соняшнику та є стійким до групи імідазолінонів.

Також його перевагами є дія на бур’яни через листя та кореневу систему, можливість стримувати появу наступні сходів бур’янів, за наявності ґрунтової вологи, необхідність лише однієї обробки за вегетаційний період культури.

Ще одна новинка сезону – новітній гербіцид системної дії — Варяг®. Його призначення — це контроль однорічних злакових та дводольних бур’янів у посівах сільскогосподарських культур.

Від інших препаратів його відрізняє покращений контроль важко знищувальних бур’янів. Можна відмітити відсутність обмежень щодо застосування в сивозміні, широке технологічне «вікно застосування», повне розкладання в грунті та рослинах. Всі ці переваги препарата досягнуті із-за високого рівня синергізму двох діючих речовин.

Покращеною формулою відзначається ще одна новинка – Флагман Екстра®. Двоконтактний гербіцид контактно – системної дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних видів бур’янів у посівах сої.

За рахунок додавання другої діючої речовини – ацифлуорфену, новинка є більш ефективною у порівнянні з однокомпонентним препаратом та забезпечує удосконалений контроль видів бур’янів: щириця (види), гірчак (види), паслін чорний, амброзія полинолиста та інші. Відсутність післядії на наступні культури в сивозміні та селективне відношення до культури роблять Флагман Екстра оптимальним для використання у посівах сої.

Фунгіцидна лінійка препаратів поповнилася препаратом Делавіт® — контактним препаратом профілактичної та лікувальної дії для захисту плодових та овочевих культур від комплексу хвороб.

Гнучкість у строках застосування дає можливість бути використаним на усіх фазах росту і розвитку культури. Також аграрій може бути впевненим у подовженому періоді захисної дії на 2-3 у порівняні з іншими продуктами та надзвичайно високій стійкості до змивання опадами.

Створення раціональних систем захисту рослин, які постійно вдосконалюються є одним із пріоритетів  ГК «UKRAVIT». Усі розроблені препарати для нового сезону гарантують аграріям високий рівень врожайності та прибутковості.

За додатковою інформацією про технологічні переваги використання препаратів звертайтесь до представників ГК «UKRAVIT».

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби UKRAVIT