Українські добрива почали витісняти польські в західних регіонах України

Про це йшлось на фермерському заході у Львові 14 березня 2024 року, де відбулась перша регіональна конференція «Синергія догляду за ґрунтами та живлення рослин для гарантованого врожаю», організована Інформаційною Агенцією ІНФОІНДУСТРІЯ за підтримки генерального партнера заходу Агрохімічної компанії “Гросдорф” – виробника і надійного постачальника рідких та гранульованих добрив в Україні.Конференція зібрала відомих виробників, науковців та агрономів, серед яких генеральний партнер заходу – Агрохімічна Компанія «Гросдорф», виробник рідких та гранульованих добрив в Україні, а також партнери конференції Компанія «СІНТА» та «Бастіон». Відкрили конференцію власник компанії “Гросдорф” Андрій ХАЛЯВКА та керівник департаменту АПК Львівської ОВА Тетяна ГЕТЬМАН.
Привітальний виступ власника АК Гроссдорф, пана Андрія Халявки був насичений фактами та цифрами. Пан Андрій ділився секретами успіху, планами та можливостями компанії. Продовжив виступ Андрія Халявки головний технолог компанії, пан Вадим Зеленько. Він розповів про експериментальні досліди українських науковців, на які покладається компанія при розробці своїх добрив.

Тимур ЛЕВДА від компанії СІНТА розповів за про поліпшувачі грунтів, меліоранти та рекультиванти під торговою маркою GREENODIN, досвід роботи, 10 запатентованих розробок та успішні кейси в Україні.

Доповідь Дмитра ГОРДЕЙЧУКА змусила аграріїв подивитись на ринок добрив з різних ракурсів. Дмитро показав залежність українського ринку від глобальних факторів, тенденції та можливі сценарії розвитку ринку. Також слухачі отримали вичерпну інформацію щодо споживання азотних добрив в Україні, цінові спостереження та міцність зв’язку в парі газ-аміак і можливості України під час війни.

Головною метою заходу було представлення досягнень українських виробників добрив аграріям західного регіону, демонстрація переваг вітчизняних добрив та ознайомлення із кращими зразками продукції.

Аграрії мали змогу ознайомитись із дослідами науковців, вислухати думку експертів, ведучих агрономів та поділитись власним досвідом живлення рослин та збереження ґрунтів. Дискусії були жвавими, а питання приємно вразили освіченістю українських фермерів. До прикладу, порівнюючи кращі закордонні зразки фермери з’ясовували, що українські добрива нічим не поступаються (іноді переважають) за якістю та є набагато доступнішими за вартістю.
Програма заходу охопила широкий спектр тем, від наукових досліджень до економічних аспектів виробництва та використання добрив, включаючи альтернативні рішення від компанії Ферта Груп та аналіз ринку палива від компанії НАФТОРИНОК.
Головним висновком конференції стало підтвердження, що розвиток власного виробництва добрив в Україні гарантує надійні поставки для аграрного сектору. Захід завершився святковою вечерею та розіграшем подарунків від організаторів, підкресливши значення співпраці та обміну досвідом між українськими аграріями.
Головним подарунком для фермерів, що взяли участь в заході стала знижка в 300 гривень на будь-які добрива від “Гросдорф”, що діятиме протягом місяця. Компанія Гросдорф вкотре довела, що з нею фермер завжди у виграші!

Пряма трансляція на Фейсбук сторінці Агрохімічної компанії GROSSDORF надає можливість фермерам переглянути хід заходу, але для відчуття атмосфери конференції ЗАВЖДИ треба бути присутніми особисто!

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry