«Укрхімтрансаміак» транспортував майже 1,5 млн тонн аміаку за 7 місяців поточного року

“Незважаючи на планову зупинку аміакопроводу у липні, ДП «Укрхімтрансаміак» вдалося перевиконати плани з транзитного транспортування аміаку на 106,3%”, - В.Трунов

Попри планову зупинку аміакопроводу у липні, нам вдалося виконати план 7 міс. ц.р. з транзитного транспортування аміаку на 106,3%. Станом на 1 серпня аміакопроводом “Тольятті-Одеса”  відтранспортовано ­­­­1473, 4 тис тонн при запланованих 1386 тис тонн аміаку в режимі «транзит». Про це на щотижневій виробничій нараді з керівниками структурних підрозділів підприємства повідомив  очільник ДП  “Укрхімтрансаміак” Вадим Трунов.

“Зазначу — планова зупинка аміакопроводу була пов’язана, серед іншого,  із заміною зворотного клапану, що розташований на трубопроводі неподалік с. Тритузне на Дніпропетровщині. Це знаковий проєкт, до втілення якого фахівці готувалися близько року. Складність виконання заміни цього клапану полягала не лише у необхідності чітко й ретельно проводити технічні роботи, але й у досягненні повної синхронізації дій з нашими партнерами щодо регулювання завантаження й тиску в аміакопроводі, який, нагадаю, і на сьогодні залишається унікальним і одним з найдовших у світі, є економічно затребуваним та має загальну  протяжність 2414 км. – зауважив В. Трунов. – Наразі усі роботи з заміни зворотного клапану, включаючи засипку та проведення спостережень, завершено.  Заміна цього обладнання дасть змогу вийти на новий, більш високий рівень безпеки під час процесу технологічного транспортування аміаку».

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби «Укрхімтрансаміак»