«Укрхімтрансаміак» вдесятеро збільшив роздачу аміаку споживачам

У порівнянні з минулим роком споживачі отримали у 10 разів більше рідкого аміаку через роздавальні станції аміакопроводу «Тольятті-Одеса». 

 

Таку інформацію оприлюднив під час виробничої наради виконуючий обов’язки директора ДП «Укрхімтрансаміак» Валентин Шліхта. За його словами, у порівнянні з осіннім сезоном-2017 цьогоріч видача рідкого аміаку через роздавальні станції аміакопроводу «Тольятті-Одеса» зросла більше, ніж удесятеро.

 

«Збільшення обсягів видачі аміаку пояснюється насамперед інтенсивним розвитком аграрної сфери. Згідно зі статистичними даними, вітчизняне сільське господарство це єдина галузь в Україні, яка постійно розвивається. І аграрії, які впродовж останніх років все активніше впроваджують нові методи та технології, мають потребу у ефективних шляхах підживлення ґрунту. Тому попит на внесення рідкого аміаку рік за роком стабільно зростає. У той же час варто зауважити, що наші фахівці вчасно та у повному обсязі технічно підготували роздавальні станції трубопроводу, які розташовані вздовж усієї ділянки аміакопроводу, до початку сезону видачі аміаку», —  зауважив керівник держпідприємства.

Серед інших факторів, які зумовлюють підвищення попиту на рідкий аміак, в «Укрхімтрансаміаку» називають його універсальність у якості добрива для основних культур і грунтів, а також перевагу над іншими азотними продуктами в економічній ефективності за однакової дії на врожай.

 

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби ДП «Укрхімтрансаміак»