«Укрхімтрансаміак» збільшило рентні платежі до державного бюджету

«Загалом, починаючи з початку року, державне підприємство «Укрхімтрансаміак»  спрямувало до державного бюджету рентних платежів у сумі 1 млрд 168  млн грн. Це на 2% більше, ніж було сплачено за аналогічний період минулого року», - відкриваючи виробничу нараду наголосив керівник державного підприємства Вадим Трунов.

Зокрема, за словами очільника «Укрхімтрансаміаку», за результатами фінансово-господарської діяльності за жовтень 2020 року було своєчасно відраховано на користь держави 114,6 млн грн рентної плати за транзитне транспортування аміаку.

Станом на сьогодні ДП «Укрхімтрансаміак» заборгованості зі сплати податкових платежів не має.

Довідково.

ДП «Укрхімтрансаміак» — один із найбільших світових транспортувальників рідкого аміаку — є оператором української ділянки магістрального аміакопроводу «Тольятті — Одеса».

Аміакопровід – це унікальний за своїм технічним рішенням, масштабами і призначенням об’єкт, що транспортує хімічну речовину – рідкий аміак до Одеського припортового заводу, звідки він постачається на експорт до країн Європи, Азії та США.

Впродовж усієї лінії аміакопроводу є 12 роздавальних станції, через які здійснюється видача аміаку вітчизняним споживачам.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби Укрхімтрансаміак