USAID передали українським аграріям добрив на 5 мілліонів доларів

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про поставку добрив на суму 5 мільйонів доларів США, наданих Міністерством закордонних справ Республіки Корея на підтримку українських аграріїв.

Цей щедрий внесок підкреслює підтримку українського народу з боку Республіки Корея та взяті на себе зобов’язання допомогти Україні протидіяти агресії з боку росії та Путіна. USAID пишається тим, що співпрацює з Республікою Корея через Ініціативу на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, та сподівається на продовження цієї співпраці.

У липні, під час візиту до Одеси, адміністраторка USAID Саманта Пауер оголосила про надання додаткових 250 млн доларів фінансування з боку USAID у межах ініціативи AGRI-Україна. Таким чином, власний внесок USAID наразі складає 350 млн доларів; ще 250 млн доларів. USAID залучає на цю ініціативу від інших донорів, приватного сектору та благодійних фондів.

На фото: Посол США в Україні Бріджит Брінк, Тичасовий Повірений в справах Республіки Корея в Україні Кім Чун-Янг, та Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський офіційно передали 12 000 тонн мінеральних добрив для мікро, малих та середніх українських агровиробників. Добрива розповсюджуватимуться через Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) у межах Ініціативи USAID на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна і за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Уряд Республіки Корея підтримав Ініціативу AGRIУкраїна та спів-фінансував закупівлю добрив для агровиробників. Завдяки спільним зусиллям партнерів, 12,000 агровиробників зі всієї України, які подали заявки через Державний аграрний реєстр (ДАР), найближчим часом отримають добрива для осінньої посівної кампанії.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry