В ОПЗ відхрестилися від Щурікова

На офіційному ресурсі Одеського припортового заводу з’явилася вимога не вказувати в публікаціях Миколу Щурікова як рацівника підприємства, бо він був звільненим ще 12 січня “за прогули”.

Микола Щуріков займав посаду першого заступника директора АТ «ОПЗ». Через 1.5 місяці після його звільнення М. Щуріков та його “подільник” Дмитро Сенниченко стали фігурантами справи НАБУ про розкрадання 2 млрд гривень. Всі ці кошти були отримані незаконним шляхом внаслідок контролю лише ОПЗ, проте в схемі брали участь й інші особи, не причетні до управління заводом. Щонайменше, підозрюють верхівку Фонду Державного Майна (ФДМ).

Проти Синниченка, відповідно до офіційних публікацій, доказів дуже мало, більше того, він тричі допомагав НАБУ притягнути до відповідальності осіб, які за хабар хотіли “купити” посаду директора ОПЗ. Та саме Синниченка вважають організатором сірої схеми з переробки давальницької сировини в довоєнний час. В цих схемах важливу роль відіграва Щуріков. Наразі на Щурікова виданий ордер на арешт (тримання під вартою), проте його поки не спіймали.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry