В рамках «АгроКомплекс 2019» будуть реалізовані 7 спецпроектів

«АгроКомплекс» – міжнародна виставка ефективних рішень для аграрного бізнесу, яка презентує весь комплекс передових технологій для підвищення конкурентоспроможності виробництва відповідно до світових викликів та глобальних змін.

Виходячи із поставлених завдань в рамках «АгроКомплекс 2019» будуть реалізовані спецпроекти:

Агрополігон 2019: Випробувальний проект націлений на створення професійних інформаційних приводів для різних груп фахівців господарств-виробників, постачальників матеріально-технічних ресурсів, науковців та студентів. Агрополігон завершується проведенням підсумкової конференції у рамках виставки «АгроКомплекс 2019».

IT-corner 2019: спеціалізована експозиція в форматі open-space, на якій представлені цифрові рішення та smart-технології для агробізнесу.

AgroEnergyDAY 2019: міжнародний експо-форум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі, який включає виставкову експозицію та спеціалізований захід.

Ривок до якості 2019: Найбільша в Україні експозиція національних виробників сільськогосподарської техніки з наданням компаніям-виробникам, представленим на виставці, віртуального демонстраційного сервісу у експозиційному залі павільйону №3 виставки «АгроКомплекс 2019».

Тепличний бізнес України 2019: спеціалізована експозиція технологічних рішень для захищеного ґрунту.

Промислове бджільництво: міжнародна спеціалізована виставка обладнання, ветеринарної медицини та новітніх технологій для бджільництва та джмільництва.

Спеціалізована експозиція фермерської та крафтової продукції.

«АгроКомплекс» проходить один раз на два роки чергуючись з міжнародною виставкою виробників сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО». Завдяки цьому, кожна наступна виставка відображає реальні зміни, що відбулися за цей час та дає орієнтири для інноваційних напрямків розвитку галузі на майбутній період. На «АгроКомплекс 2019» очікується: більше 450 компаній понад 15 країн світу Національна експозиція Німеччини більше 18 000 відвідувачів з усіх регіонів України

Источник: www.agrocomplex.kiev.ua