В Україні почали збирати агро-техніку німецього бренду

Відроджений німецький бренд техніки виходить на український ринок

Відома німецька компанія Schneider, оголосила про вихід на український ринок свого відродженого бренду сільськогосподарської техніки Eisen Löwe. Співпрацюючи з українським машинобудівним заводом SunfloroMash, Eisen Löwe прагне надати українським фермерам доступ до високоякісної та доступної техніки світового класу.

Назва бренду Eisen Löwe перекладається як “Залізний лев”, що символізує силу, надійність та потужність створеної техніки. Незважаючи на те, що бренд є відносно новим гравцем на ринку, він вже здобув репутацію закордоном завдяки своїй прихильності до досконалості та інновацій.

Асортимент продукції спільного проєкту Eisen Löwe та SunfloroMash включає широкий спектр сільськогосподарської техніки, від жниварок до навантажувачів. Техніка бренду створюється з урахуванням тривалого терміну служби, з фокусом на стійкості та довговічності, що гарантує аграріям надійність їх обладнання протягом багатьох років.

Видатною особливістю техніки Eisen Löwe є її преміальний зовнішній вигляд. Продукція бренду має стильний та сучасний дизайн, виконаний в графітовому темно-сірому кольорі з срібним градієнтом. Завдяки цьому ідеально комбінується з комбайнами та тракторами відомих світових виробників.

Прихильність Eisen Löwe до якості та доступності робить його ідеальним вибором для аграріїв, які бажають інвестувати в якісну техніку без надмірних витрат. Фокус бренду на інноваціях та довговічності гарантує, що його продукція буде відповідати потребам фермерів протягом багатьох років, роблячи Eisen Löwe надійним партнером у агробізнесі.

Варто зазначити, що Санфлоромаш, незважаючи на складні часи та релокацію в 2022 році виробничої бази у м. Дніпро із Бердянська, за останні 2 роки стала ще сильнішою та потужнішою, реалізуючі інноваційні рішення. Одним із таких рішень і став початок співробітництва з Eisen Löwe, брендом, відомим своєю прихильністю до досконалості та інновацій.

Нове партнерство є важливим кроком для розвитку сільського господарства в Україні та дозволить українським фермерам отримати доступ до передових технологій та високоякісної європейської техніки.

За матервалами Санфлоромаш

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry