В Україні збільшилося поголів’я свиней

Станом на 1 липня 2018-го в Україні налічують майже 6,5 млн свиней. Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України» з посиланням на дані ДССУ.Порівняно з січнем 2018, коли свинопоголів’я «не дотягувало» й до 6 млн, за пів року воно зросло до 6 456 тис. свиней. Це лише на 3% менше ніж на відповідну дату минулого року. Тож за 6 місяців «відставання» від торішнього показника скоротилося.

Кількість поголів’я у присадибних секторі втримується на рівні 3 млн гол. (-9,4%, порівняно з 2017). Промисловий сектор і надалі демонструє більшу витривалість, а число свиней у сільськогосподарських підприємствах лише на 50 тис. голів (чи 1,4%) менше за відповідний показник на початку другого півріччя 2017-го і становить 3,4 млн голів.

В АСУ додають: «Обсяги вирощування свинини у промисловому секторі ще трохи слабші: за шість місяців свинарі отримали 255,1 тис. т приросту живої маси свиней, що на 4% поступається підсумкам аналогічного періоду 2017-го. Пропозиція живця відстає сильніше — на 7,9% — і складає 238,6 тис. т свинини живою вагою. Втім, співвідношення двох згаданих показників (з вирощеного приросту на забій спрямували 93,5%), дає привід очікувати на поступове відновлення пропозиції свиней забійних кондицій».

 Прес-служба Асоціації «Свинарі України»

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry