Внутрішні перевезення мають попит, а Польщу – ігнорують

Відбулися аукціони з реалізації піввагонів та зерновозів ЦТЛ.

У вівторок, 24 жовтня, відбувалися аукціони з права використання піввагонів та зерновозів філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця». Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію в ЕТС «Прозорро.Продажі».

Аукціони відбувались у двох форматах: англійському (зі зростанням вартості) та голландському (зі зниженням ціни).

На торги з підвищенням вартості пропонувалися 10 маршрутних відправок по 50 зерновозів. Стартова вартість становила 600 грн/добу. Розіграли всі лоти, їхня остаточна вартість коливалась у діапазоні 1100—1300 грн/добу.

Того ж дня на голландські аукціони виставили піввагони та зерновози. Так, пропонувалося п’ять лотів щодо маршрутних відправок у піввагонах. Із них вдалося розіграти три. Переможець матиме змогу користуватися піввагонами ЦТЛ за 243 грн/добу при стартовій вартості 1350 грн/добу (зниження майже у шість разів!).

Що ж до зерновозів, то відправки у них передбачалися до Польщі та Румунії з перестановкою візків. Стартова вартість становила 600 грн/добу, й під час торгів знизилася до 204 грн/добу.

Проте, 10 лотів щодо вагоновідправок у напрямку Польщі не були запотребувані. Водночас вдалося реалізувати всі зерновози у напрямку Румунії (пропонувалося 10 лотів по 28 вагонів). Їхня остаточна вартість становила від 204 до 222 грн/добу.

 

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry