Виробники добрив шукають джерела сировини та купують власний флот

В Україні значно збільшився запит на власне, українське, виробництво добрив. Компанія Гроссдорф впевненно збільшує продажі, демонструючі зростання виробництва мінеральних добрив у першому кварталі 2024 року.

Перший квартал 2024 року компанія Гросдорф завершила із збільшенням обсягу виробництва мінеральних добрив на майже 20% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Цей рік став знаковим для GROSSDORF, з початку 2024 року компанія не припиняє динаміку розвитку, рішуче рухаючись до лідерства на ринку КАС (карбамідно-аміачної суміші).
Першим важливим кроком стало започаткування власного імпорту сировини. На початку березня до українського порту прибула перша партія карбаміду понад 3000 тонн для власного виробництва. На даний момент компанія імпортувала понад 20 тисяч тонн різноманітної сировини. Це відкриває нові можливості для самостійного та безперебійного забезпечення сировиною для власних потреб, та гарантує стабільність виробництва і кращий контроль якості продукції.
Як зпевняють у Гроссдорф, завдяки цьому компанія змогла посилити свої позиції на ринку КАС та збільшити виробництво на 7%, до 61 тис тонн (1 квартал 2024 року). За першими підсумками поточного року компанія може закрити потреби до 30% ринку України.
Попри насичення українського ринку імпортними комплексними добривами, попит на добрива NPK від GROSSDORF зріс в поточному році більш ніж у 2,3 рази, цей приріст складає 129% від виробництва 2023 р.
Агрохімічна компанія не зупиняється і вже веде перемовини щодо придбання власного флоту. Власна, контрольована логістика дозволить їй ще більше оптимізувати логістичні процеси, скоротити витрати та посилити кокурентні переваги на українському ринку.
GROSSDORF продовжує інвестувати в модернізацію виробництва, розробку нових продуктів та розширення дистрибуційної мережі. Компанія прагне стати надійним партнером для своїх клієнтів, забезпечуючи їх якісними мінеральними добривами, необхідними для отримання високих врожаїв.
За матеріалами пресс-служби Гроссдорф
Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry