Як і де виготовляються інноваційні препарати? В гостях у ALFA Smart Agro

Сьогодні продуктами ALFA Smart Agro користується кожне третє господарство України. Однак не кожен, хто бере в руки зелену каністру із логотипом компанії, замислюється, що разом з продуктом туди вкладено знання провідних науковців України, роки ретельних досліджень та працю сотень людей, що задіяні на різних етапах виробництва.

Компанія ALFA Smart Agro вирішила познайомити своїх клієнтів та партнерів із процесом створення інноваційних препаратів – від народження ідеї до перевірки ефективності готового продукту в полі – та запросила агровиробників прожити разом «Один день з ALFA Smаrt Agro». Ці зустрічі відбувалися малими групами з дотриманням усіх рекомендацій ВОЗ та передбачали екскурсію на Білоцерківський завод препаративних форм (БЗПФ) і Дослідно-демонстраційний центр.

«Турбуючись про безпеку гостей, цього року ми відмовилися від традиційних Днів поля. Але знайшли інший, не менш цікавий формат та запросили агровиробників прожити «Один день з ALFA Smаrt Agro». Приємно, що можливість потрапити на виробництво зацікавила багатьох аграріїв. Загалом ми провели 10 зустрічей для гостей з різних регіонів України», – розповіла керівник департаменту маркетингових кампаній і комунікацій Ульяна Іванова.

Спершу гостям показали новий R&D центр, що включає хімічну, агрономічну лабораторії та дослідний центр. «Саме тут, у тісній співпраці спеціалістів різного профілю, народжуються інноваційні продукти компанії», – пояснив директор департаменту досліджень і розробки ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас.

Наступним гості відвідали департамент управління якістю, який здійснює контроль на кожному з етапів виробництва: від вхідної сировини та готової продукції до зберігання арбітражних проб препаратів впродовж всього гарантійного терміну їх використання. Окремі методики перевірки якості продуктів агровиробникам продемонстрували в лабораторії просто під час зустрічі.

Продовжилася екскурсія на виробництві. Білоцерківський завод препаративних форм впровадив стандарти CropLife щодо попередження перехресного забруднення, а тому виробництво гербіцидів відокремлене від виробництва інших груп продуктів. Агровиробникам продемонстрували інноваційну лінію з виробництва гербіцидів у препаративних формах суспензійних емульсій, суспензій та водних розчинів та виробничу ділянку з виготовлення фунгіцидів, інсектицидів та протруйників у формі концентрату суспензій і концентрату емульсій. Окремим групам вдалося побачити в дії автоматичні лінії фасування.

Готова продукція ALFA Smart Agro чекає свого відвантаження до споживача в сучасному логістичному комплексі. У ці дні склад завантажений приблизно на третину (більшість продуктів вже поїхали на склади дистриб’юторів та в поля), але все одно масштаби та рівень оснащення справляють враження на відвідувачів.

Завершувалися зустрічі екскурсією на поле Дослідно-демонстраційного центру ALFA Smart Agro. Тут саме дозрівають основні сільськогосподарські культури, що вирощуються в Україні: пшениця, ячмінь, соняшник, кукурудза, соя та горох. Схеми їх захисту побудовані виключно на продуктах ALFA Smаrt Agro. Аграрії побачили ефективність препаратів у дії, поділилися власним досвідом та отримали поради від фахівців компанії.

«Організовуючи «Один день з ALFA Smаrt Agro», ми хотіли познайомити клієнтів і партнерів із науковими та виробничими потужностями компанії, розповісти, як ретельно ми контролюємо якість на виробництві й перевіряємо ефективність препаратів у польових умовах. Нам було дуже приємно бачити їх зацікавленість нашою роботою, чути позитивні відгуки та високу оцінку побаченого», – підкреслила Ульяна Іванова.

Інфоіндустрія за матеріалами ALFA Smart Agro