Як тестують біопрерарати для обробки насіння

Innoveins Seed Solutions, що знаходиться у Венло (Нідерланди), розповіла про основи тестування ефективності біопрепаратів для обробки насіння.

Основна діяльність компанії – проведення тестів на замовлення виробників препаратів. Тому основним її досягненням є впровадження сучасних та ефективних тестів, що дозволяють в лабораторії передбачити ефективність агента у полі.

В лабораторії тестують і хімічні ЗЗР, проте зміна кон’юнктури ринку вже сильно відобразилась на дослідницькій роботі. Особливо це відчутно в лабораторіях, що вивчають обробку насіння, бо це – один з найефективніших способів нанесення біопрепаратів.

Досить цікавим є плівковий метод нанесення. Він передбачає комбінацію кількох агентів з аналогічним механізмом дії та зв’язуючого елемента з водою, щоб утворилася суспензія. Ця суспензія покриває насіння. Сьогодні головним викликом є підбір правильної комбінації мікроорганізмів та суспенгаторів, яка дозволяє зберегти властивості препарату на тривалий час.

Безумовно, для досягнення мети потрібно мати підходящий метод тестування. Для препаратів, що захищають від шкідників я хвороб чи нематод потрібно проводити принципово різні випробування.

Сучасні методи випробувань передбачають аналіз не лише біологічної, але й економічної ефективності, тому й створюються такі сучасні центри.

Повідомляє AgroPages

Читайте нас у Telegram

Підпишись на Infoindustry