На 11% знизились ціни на ринку живця свиней

Ринок живця: 13ий тиждень

У кінці березня негативна цінова динаміка на ринку живця була відчутнішою, зауважують аналітики Асоціації «Свинарі України» за результатами щотижневого моніторингу.

Торги минулої п’ятниці завершилися послабленням цін закупівлі в усіх регіонах країни, тож більшість товарних партій цього тижня закуповували по 5556 грн/кг. Середньозважена ринкова позначка склала 55,4 грн/кг, що на 11% поступається минулотижневій.

Таку динаміку представники м’ясопереробки пояснюють ослабленою реалізацією за всіма каналами збуту та напруженістю ситуації в регіонах, що постраждали від нещодавніх обстрілів. Хоча переважна частина операторів працює планово, окремі заготівельники були змушені зменшити об’єми закупівлі, інші — відзначають посилення конкуренції між постачальниками охолодженої свинини. Тож, хоча більшість представників м’ясопереробки наразі однозначних очікувань щодо негативного чи позитивного коливання цін також не озвучують, низка оперторів все ж сподівається на підвищення ринкової активності за пару тижнів по мірі потепління та наближення до Великодня.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry