З 23 по 27 вересня 2019 року в Парижі проходив ряд важливих заходів у сферах карантину і захисту рослин

23 вересня відбулося 155-те Засідання Виконавчого Комітету Європейської та Середземноморської організації карантину і захисту рослин (ЄОЗР), також триває 69-та Сесія Ради ЄОЗР.

Віце-Президент ЄОЗР Директор Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва і розсадництва Держпродспоживслужби Андрій Челомбітко та Президент ЄОЗР пані Шорн обговорюють з колегами роботу Ради ЄОЗР, виконану за минулий рік, а також майбутню робочу програму та фінансові питання.

Від України в роботі цих заходів також бере участь начальник відділу двостороннього співробітництва та міжнародних організацій Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби Ігор Мельник.

На засіданнях Виконавчого Комітету та Сесії Ради ЄОЗР розглядаються такі питання:

–          Обговорення та прийняття протоколу 154-го Засідання Виконавчого Комітету;

–          Звіти за 2019 рік, висновки і рекомендації робочої групи по засобах захисту рослин та робочої групи по розробці фітосанітарних правил;

–          Оновлена інформація щодо передачі даних та використання Q-банку в рамках ЄОЗР;

–          Глобальні заходи (технічні консультації маж країнами-членами ЄОЗР, обговорюються кандидати для участі в Комісії з фітосанітарних заходів (КФЗ), координація роботи між ЄОЗР і КФЗ).

У рамках засідань обговорюються проект Робочої програми та календар заходів на 2020 рік, основні події 2021 року, фінансовий стан і перспективи ЄОЗР на кінець 2019 року, оновлена інформацію щодо потенційних членів ЄОЗР, відносини з ЄС, ЄАЕС та іншими організаціями.

Крім того, у рамках 69-ї Сесії Ради ЄОЗР проходить 7-е Засідання Наукової Ради проекту «Euphresco». На ньому представлено звіт про наукову діяльність ЄОЗР та її фінансування за 2019 рік, а також діяльність впродовж наступних дванадцяти місяців.

Інфоіндустрія за матеріалами Держпродспоживслужби

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry