Бізнес самотужки організовує захист портів

Бізнес, який працює у порту Південний, виділить кошти на додатковий захист від атак дронів.

Розташовані у порту Південний термінали «ТІС-Зерно», «ТІС-Міндобрива», «ТІС-вугілля» та ДП «Ворлд ТІС-Південний» виділять 400 тис. доларів на створення додаткових пересувних груп протиповітряної оборони для захисту Одеси та її мешканців від атак «Шахедів». Про це пише Rail.insider із посиланням на «Бізнес Цензор».

Половину зазначеної суми — 200 тис. доларів — на придбання додаткового ППО виділить угорський власник групи «ТІС» Олексій Федоричев.

Яке обладнання для пересувних груп протиповітряної оборони планують закупити за ці кошти, не повідомляється з міркувань безпеки.

«Безпека та захист українців — найважливіше питання сьогодення. Керівництво країни, український уряд та Збройні сили України роблять усе можливе, щоб забезпечити цей захист. Однак і бізнес не має стояти осторонь цих процесів. Тільки спільними зусиллями ми збережемо українську землю та людей», — цитує пресслужба термінала «ТІС-Зерно» слова Олексія Федоричева.

Розподілом коштів та контролем за виконанням проєкту буде займатися Благодійний фонд «Фонд Олексія Ставніцера», який вже почав отримувати перші транші благодійних внесків.

«Закуплене обладнання буде передано підрозділам ЗСУ, від яких вже надійшли відповідні запити на фонд. Нові пересувні групи будуть захищати місто загалом», — повідомили у фонді.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry