Запорізька область: акція “Урожай-2018”

В Запорізькій області триває акція «Урожай-2018», ініційована головою облдержадміністрації Костянтином Брилем. За повідомленням Головного управління ДФС у Запорізькій області, результатом проведеної роз’яснювальної роботи з сільгоспвиробниками упродовж першого півріччя стало додаткове укладання 45 договорів оренди земельних ділянок сільгосппризначення з виробниками агропродукції.Зокрема, 35 підприємств та десять підприємців вказали в угодах понад 1,1 тисячі гектарів. Після поданої уточнюючої податкової звітності річна сума надходжень орендної плати за ці земельні ділянки державної власності та єдиного податку четвертої групи складе понад один мільйон гривень.

Крім цього, аграрії регіону додатково зареєстрували 887 договорів оренди паїв з громадянами, у яких зазначили площу земель майже 4,3 тис. гектара. У результаті до бюджетів надійде 1,3 мільйона гривень єдиного податку четвертої групи.

У ході моніторингу використання сільськогосподарських земель фахівці фіскальної служби та інших державних органів виявили шість земельних ділянок загальною площею 609 га, які використовувалися не за цільовим призначенням. Після проведеної роботи орендарі подали уточнюючу звітність, у якій задекларували 204 тис. грн. орендної плати та 129 тис. грн. єдиного податку.

Загальний результат детінізації земельних ділянок у рамках заходів «Урожай-2018» склав майже три мільйони гривень, у тому числі до місцевих бюджетів донараховано близько 1,4 млн. грн. орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності та 1,6 млн. грн. єдиного податку від агровиробників.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry