Заступника Милованова призначено тимчасовим керівником Мінекономіки

 

Перший заступник ексміністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Павло Кухта після відставки попереднього уряду та обрання нового буде тимчасово виконувати обов’язки голови міністерства. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.

Про це 10 березня сам Кухта написав у Facebook.

За його словами, Мінекономіки докладатиме максимум зусиль, щоб процес змін складу Кабміну жодним чином не позначився на якості роботи. Кухта висловив сподівання, що період кадрових перестановок в уряді “пройде непомітно для громадян”.

“Для нашої команди важливо, щоб зміни та реформи, які нам вдалося запустити за 6 місяців роботи (а це ринок землі, запуск приватизації, реформа держпідприємств, створення інструментів для залучення інвестицій та багато іншого), не пропали безслідно та продовжувалися на благо народу України”, – заявив він.

Зазначимо, що Павло Кухта від 9 вересня 2019 року був призначений першим заступником очільника Мінекономіки Тимофія Милованова. У 2019 році він балотувався до ВР дев’ятого скликання від партії “Голос”. Однак у листопаді того ж року він скасував за власним бажанням реєстрацію як кандидата. Кухта є програмним директором вище згаданої партії. У 2015-2019 роках був радником міністра фінансів, в 2016-2019 роках – радником прем’єр-міністра.

tsn.ua

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry