Жовтий віск на лохині: нова технологія зберігання ягід

Ізраїльська компанія StePac розробила нову технологію упаковки, яка зберігає, навіть при перевезенні на далекі відстані, епікутикулярний віск на лохині, що є зовнішнім показником свіжості продукції. Інновація необхідна насамперед для виробників та експортерів ягід, які працюють з китайським ринком. Про це повідомляє EastFruit.Нова ізраїльська упаковка виготовлена на основі поліаміду. Модифікована атмосфера в упаковці не перешкоджає утворенню епікутикулярного воску на лохині і зберігає його. Завдяки цьому ягоди залишаються свіжими, не втрачають смак і твердість при перевезенні навіть на такі віддалені ринки, як Китай.

«Збереження природного епікутикулярного воску є більш важливим параметром, ніж навіть маса ягід, оскільки це зовнішній показник свіжості. На китайському ринку ціни на такі ягоди вищі», – наголосив Гері Уорд, менеджер з технічного розвитку StePac.

Landlord раніше повідомляв про те, що саме має знати виробник яблук, аби вигідно продати свою продукцію на зовнішньому ринку – 5 порад для рентабельного експорту.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry