Канадські гранти для розвитку українського агробізнесу — конкурс продовжено

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва продовжує приймати заявки на отримання грантової допомоги у рамках програми «Малі інноваційні гранти». Розмір грантової підтримки становить до 10 тисяч канадських доларів. Термін подачі анкет для участі у конкурсі "Малих інноваційних грантів" продовжено до 21 вересня 2018 року.

Є ідея для розвитку свого бізнесу? Заповнюйте форму-есе за посиланням http://web.uhbdp.org/cn/arhra/essay_GESIG Пропозиція дійсна для усіх сільгоспвиробників півдня України.

Малі інноваційні гранти» будуть надані виробникам овочів, фруктів, ягід, горіхів, меду, агропідприємствам, які зможуть продемонструвати нові та інноваційні підходи для доступу до нових ринків, ухвалення нових стратегій пошуку/закупівель, підвищення продуктивності обробки та/або післязбиральної доробки, поліпшення логістики, прийняття ефективних комунікаційних/управлінських і/або інформаційних технологій ланцюжка поставок.

Грант можуть отримати:

·             жінки – власниці аграрного бізнесу або жінки, які представляють бізнес-групу чи кооператив,

·             чоловіки – власники аграрного бізнесу, які тісно співпрацюють (мають партнерські відносини) переважно з жінками-виробниками, які працюють у сільській місцевості,

·             сімейні підприємства.

Обов’язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ)

До 21 вересня 2018 року слід заповнити форму-есе http://web.uhbdp.org/cn/arhra/essay_GESIG. Апліканти, які подали есе, з 1 жовтня 2018 року на електронну адресу отримують посилання доступу до онлайн тренінгу, який допоможе заповнити грантову онлайн-заявку. Після проходження тренінгу апліканти отримують посилання на заповнення грантової заявки.

Результати конкурсу будуть оголошені на сайті uhbdp.org/ua/  та на сторінці Проекту у Facebook наприкінці 2018 року.

Детальніше дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=z9Mm9nn9kfU

Инфоиндустрия