12 вересня в Черкасах відбувся бізнес-захід для професіоналів агроіндустрії NaPoli. Agribusiness Day

Більше 300 учасників з різних областей України, взяли участь у бізнес-заході для професіоналів агроіндустрії NaPoli. Agribusiness Day, що відбувся в Черкасах.Agribusiness Day NaPoli – це зустріч, під час якої разом з партнерами та друзями можна обговорювати актуальні для аграріїв теми, ділитися набутим досвідом та демонструвати технологічні новинки сільського господарства. Він організований однією з потужних компаній «Маїс» – багатопрофільного підприємства, що розвиває насінництво, горіхівництво, скотарство, садівництво, займається виробництвом натуральних соків. Цього дня учасники мали змогу поспілкуватись з досвідченими фахівцями компанії, отримати інсайти від партнерів та відвідати завод, де створюється продукція.

Поміж гостей – і представники низки відомих підприємств і компаній, таких як: Monsanto, Euralis,  UKRAVIT, котрі забезпечують нині промислове виробництво нашої держави, застосовуючи сучасні технології, а також навчають агрономів працювати. Вони, поміж інших, представили на виставці кращі зразки власної продукції.

Засновник і власник компанії «Маїс» Сергій Терещук привітав учасників заходу та зауважив, що влада нині є надійним партнером для виробників. Водночас до вітального слова запросили першого заступника голови ОДА Віталія Коваля:

– Один із наших головних пріоритетів, як і раніше, полягає у створенні інвестиційно-привабливого клімату на Черкащині, де влада й бізнес – партнери. Намагаємося усіляко підтримувати підприємців, зокрема й вітчизняних виробників, створювати комфортні умови для відкриття й ведення бізнесу, у тому числі шляхом упровадження ефективних програм та проектів. Адже допомагаючи, сприяємо таким чином розвитку економіки області та держави в цілому. І приємно, що одним із таких потужних підприємств є якраз «Маїс».

Протягом дня учасники Agribusiness Day взяли участь у низці дискусійних панелей, де ділилися досвідом та обговорювали актуальні для аграріїв теми.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry