«5 ELEMENT» стала спонсором національного стенду в Ізмірі

Міжнародна виставка органічних продуктів 10th Izmir Organic Products Fair або Ekoloji Izmir 2019 пройде з 15 по 18 травня в Ізмірі (Туреччина). Захід проводиться за підтримки Міністерства сільського та лісового господарства та у співпраці з Асоціацією екологічних сільськогосподарських організацій (ETO), органiзатор İZFAŞ.
З великими планами в Ізмір збирається український виробник добрив, компанія «5 ELEMENT» – постійний партнер і учасник AGROPORT.
«5 ELEMENT» виготовляє добрива, які дозволені в органічному виробництві. Це унікальна розробка українських вчених. Препарати активно використовуються в майже двох десятках країн, але Туреччина, як один з найбільших виробників органіки особливо цікава.

Отже, після німецького Нюрнбергу, знову закордон – тепер турецький Ізмір!

Цього року увазі відвідувачів турецької виставки буде представлено надширокий асортимент інноваційної продукції: від органічного одягу до дитячих товарів, від косметики до продуктів харчування та засобiв для чищення, пакувальне обладнання та послуги тощо. В рамках програми пройдуть численні семінари та конференції. Очікуються гості з країн Східної Європи, Центральної Азії, Близького і Середнього Сходу та Африки.

Виставкова площа складе 11500 кв.м. Торішня виставка залучила 12400 відвідувачів.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry