Врятуй світ, рятуючи бджіл

Один з найпопулярніших в світі порносайтів намагається привернути увагу до проблеми вимирання бджіл. На сайті з'явився розділ Beesexual з короткими відеороликами, де бджоли запилюють квіти. 

 

Розділ «Beesexual» — абсолютно новий «жанр порно», присвячений порятунку бджіл.

 

На коротких хвилинних відеороликах показано, як бджоли запилюють квіти. При цьому, справжні порноактори озвучують відео у характерному для жанру стилі.

На розділ Beesexual підписалося вже майже 2,5 тис. користувачів, і там є 14 коротких відеороликів, які переглянули понад 250 тис. разів.

Більше 700 видів бджіл у Північній Америці перебувають під загрозою зникнення. Головні причини цього — вирубка лісів, надмірне використання пестицидів і зміна місця існування бджіл.

За даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, щороку від запилення бджіл залежить виробництво продуктів на суму від $235 млрд до $577 млрд.

Благодійність акції полягає в тому, що сайт буде жертвувати гроші від перегляду відео таким організаціям як  Operation Honey Bee та The Center for Honeybee Research.

«Бджоли грають ключову роль в створенні нашої їжі. Найважливіше, що роблять бджоли, це запилення. Для розмноження рослин необхідно запилення, тому багато рослин залежать від бджіл як запилювачів. На жаль, бджоли перебувають у небезпечній ситуації і борються за виживання», — говорить віце-президент Спеціалізованого на дорослому відео хабу Корі Прайс.

Інфоіндустрія