ADAMA планує придбати Huifeng’s Crop Protection

Тель-Авів , Ізраїль і Пекін, Китай, 10 січня 2019 р – ADAMA Ltd уклала необов’язковий меморандум про взаєморозуміння з Huifeng, для потенційного придбання Huifeng’s Crop Protection.

ADAMA прагне значно покращити свій бізнес як у світі, так і в Китаї. Загалом ADAMA отримає доступ до зворотних інтегрованих і конкурентних позицій. Вона має намір досягнути значного зростання на світовому ринку. У Китаї, Huifeng має широкий портфель продуктів, які доповнять ADAMA і тим самим зміцнять її позицію на ключовому ринку.

Huifeng був постачальником проміжних та активних інгредієнтів для ADAMA та інших провідних світових компаній із захисту рослин, до березня минулого року, коли виробництво на ділянках Huifeng було зупинено через розслідування екологічних регуляторів.

ADAMA розуміє, що Huifeng вклала значні ресурси для виправлення всіх невирішених питань з навколишнім середовищем і  швидкого відновлення виробництва. Усі лінії формулювання Huifeng успішно пройшли екологічні інспекції, що дозволило відновити роботу у листопаді. Вісім з ліній синтезу Huifeng відновили роботу після останніх перевірок, які підтвердили їх відповідність екологічним вимогам. ADAMA також розуміє, що Huifeng інтенсивно працює з відповідними органами влади, щоб прискорити повне відновлення виробництва.

Обидві компанії погодилися, що перед будь-якою потенційною транзакцією буде виправлено всі виявлені екологічні питання, а також повністю відновлено всі виробничі потужності.

Бізнес, який планується придбати, включатиме агрохімічну комерційну та операційну діяльність головного офісу  Huifeng, розташованого в Дафензі, з потенціалом розширення сфери діяльності, а також включення інших вибраних відповідних активів. Передбачається, що відповідні активи будуть передані до закриття Huifeng в нову, повністю утримувану дочірню компанію, яку потім придбає ADAMA.

Інфоіндустрія за матеріалами adama.com

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry