ADAMA та Pessl Instruments працюватимуть разом

Від 13 листопада 2018 р.компанія ADAMA співпрацює з Pessl Instruments, лідером у розробці та розподілі обладнання та програмного забезпечення для інтелектуального сільськогосподарського виробництва.

Після кількох років використання різноманітних рішень від портфоліо послуг METOS® компанія ADAMA та Pessl працюватимуть разом та розширюватимуть співпрацю, повідомили в компанії.

Дані Харарі, старший віце-президент стратегії та ресурсів в компанії ADAMA , зазначив: “Ми щасливі розширювати наше партнерство з Pessl Instruments, щоб забезпечити виробникам та фахівцям інструменти, що дозволяють ефективно використовувати сільськогосподарські ресурси, що є важливою частиною успіху фермерів. Поєднання цієї технології разом з широким портфоліо компанії ADAMA, глобальним охопленням та глибокими знаннями в галузі буде сприяти подальшому зростанню цінності, яку ми приносимо фермерам по всьому світу. Ми прагнемо продовжувати надавати ці та інші цінні послуги та продукти, щоб фермери могли оптимізувати врожайність та допомогти їм розвиватися “.

Готфрід Пессл, засновник і головний виконавчий директор компанії Pessl Instruments, сказав: “Після багатьох років ділових стосунків у таких країнах, як Бразилія, Україна, Австралія, Румунія тощо, ми з радістю повідомляємо про партнерство, щоб збільшити свій відбиток у IoT рішеннях для фермерів. Ми надамо всім партнерам ADAMA наші повні технології сенсорів для управління погодними та ірригаційними системами, інтегровані набори програмного забезпечення та багато інших цікавих інструментів, доступних у нашому портфоліо, щоб допомогти фермерам зменшити ризики та оптимізувати їхню сільськогосподарську діяльність. Нове партнерство з ADAMA та наше глобальне партнерство з John Deere, яке було оголошено на початку цього року, – це створення екосистем з неперевершеними послугами для будь-якого місця на планеті.”

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry