Аграрний ринок Ізраїлю стане ближчим і доступнішим

28 липня, завершився шостий раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль. Це третя зустріч делегацій за 2017 рік. Під час раунду сторони відзначили суттєвий прогрес стосовно узгодження проекту тексту Угоди, зокрема опрацювали та практично завершили обговорення основних положень: інституційні, загальні та прикінцеві положення, митні процедури, правила походження, врегулювання спорів тощо.Крім цього, делегації продовжили дискусію щодо доступу до ринків товарів та визначили ступінь зниження митних тарифів для чутливих товарів, зокрема в сфері сільського господарства.

“Наша позиція сформована з урахуванням результатів консультацій з промисловими та бізнес-асоціаціями. Важливо, щоб угоди про вільну торгівлю створювали нові можливості для українських експортерів. Тому, необхідно забезпечити безмитний доступ якомога більшої кількості сільськогосподарських і промислових товарів на ринок Ізраїлю”, – зазначила заступник міністра – Торговий представник України Наталія Микольська, яка є головою української переговорної делегації.

З метою завершення обговорення доступу до ринків сільськогосподарських та промислових товарів, сторонами намічено етапи подальшої роботи та проведення чергових раундів та консультацій. Сьомий раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль буде проходити в Ізраїлі.

 Мінекономрозвитку

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry