Агрохолдинг KSG Agro збільшив продаж свинини на чверть

KSG Agro за 9 місяців 2021 р. збільшив обсяг продажу свинини на чверть порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу із посиланням на звіт компанії, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі (ВФБ).

Агрохолдинг KSG Agro збільшив продаж свинини на чверть порівняно з січнем-вереснем 2020 року. У результаті у доларовому вираженні продажі склали 3,13 млн. дол.

«Збільшення продажів стало наслідком одразу кількох факторів, насамперед покращення якості та структури комбікормів, що прискорило процес зростання поросят. Завдяки стратегічному партнерству з американською компанією Cargill ми модернізували обладнання, ввели в дію сучасні лабораторії та підвищили кваліфікацію персоналу свого комбікормового заводу, — коментує керівник м’ясного напряму KSG Agro Олександр Долженко. — Використовуючи як сировину власну продукцію – кукурудзу, сорго, ячмінь, пшеницю та префікси виробництва Cargill, ми знайшли оптимальну формулу структури комбікормів, що ефективно впливає на прискорене зростання поголів’я. Крім того, з метою отримання більш рівного за своїми характеристиками, насамперед вагою, поголів’я активно проводимо вакцинацію проти цирковірусної інфекції. Ще одне завдання – ми повинні пустити в життя поросят, які вимагають якнайменшого догляду. Для цього ввели програму годівлі та розраховуємо, що віднімемо від свиноматок поросят вагою 8 кг, які будуть здоровішими та міцнішими».

Інфоіндустрія