Агрокомплекс «Зелена долина» впроваджуватиме точне землеробство

Про це розповів заступник генерального директора підприємства Василь Шевчук, передає газета «АгроМаркет». «Основна мета — кожен квадратний метр землі повинен давати однакову заплановану врожайність, тобто в зонах із низькою родючістю треба вносити більше добрив, відповідно, де родючість більша — менше», — зазначив він.За словами Василя Шевчука, зараз «Зелена долина» впровадила систему Cropio, що оптимізує процеси живлення та зрошення, GPS-контроль. Також підприємство використовує техніку з автопілотами.

«Наступний етап — налагодити процес внесення мінеральних добрив за даними агрономічних картограм полів. Оптимізацію виробництва в нашій компанії завжди закладають при бюджетуванні. Ми визначили для себе поріг — щорічне зменшення витрат не більше, ніж на 3,5%, що істотно не впливає на врожайність, тому намагаємося цього дотримуватися», — уточнив пан Шевчук.

«Агрокомплекс «Зелена долина» заснований в 2004 році, входить до групи компаній «Терра Фуд». У структуру підприємства входять кілька агроформувань, цукровий завод, племзавод і хлібоприймальне підприємство. Земельний банк — 28 тис. га.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry