Акціонери Fertiglobe схвалили дивіденди за друге півріччя 2025 року

Fertiglobe схвалила дивіденди на суму $135 млн (6,1 філса на акцію) за друге півріччя 2025 року. Загальний обсяг дивідендів за 2025 рік становить $260 млн (11,6 філса на акцію), а сукупні виплати акціонерам за рік — $334 млн, що відповідає прибутковості понад 5%.

З моменту IPO компанія повернула акціонерам $2,9 млрд. Компанія також повідомила про реалізацію ініціатив, що забезпечують близько 43% цілі зростання EBITDA до 2030 року, оголошеної у травні 2025 року. Це стало можливим завдяки підвищенню ефективності, рекордним обсягам виробництва на окремих лініях в Алжирі та Єгипті, скороченню витрат і розширенню портфеля активів. Компанія зазначила, що останні регіональні події не мали суттєвого впливу на її виробництво, ліквідність чи фінансовий стан.

Повідомляє Fertiglobe.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry