AmaSelect Spot з БПЛА DroneLink

AmaSelect Spot з БПЛА DroneLink .Диференційована боротьба з бур’янами на підставі високоточних зображень з БПЛА.

Для зниження витрати засобів захисту рослин AMAZONE пропонує з системою включення форсунок AmaSelect Spot диференційовану боротьбу з бур’янами на підставі високоточних зображень з БПЛА. При цьому DroneLink, як програмне забезпечення, враховує особливості системи AmaSelect для точної, точкової офлайн-обробки. Створення карт високого дозволу з відображенням розподілу бур’янів на поле є при цьому ключовою компетенцією компанії DroneWerkers з Нідерландів.

В першу чергу над їплощею пролітає БПЛА з RGB-камерою, яка підходить для картування.  Після приземлення на зображення ставиться геомітками (калібрування положення).  Потім окремі знімки об’єднують в загальну карту.  Наступним кроком проводиться аналіз карти за допомогою програмного забезпечення DroneLink.  Тут з використанням штучного інтелекту здійснюється диференціювання культурних рослин і окремих бур’янів.  В однорідних посівах можуть бути зафіксовані цілі «гнізда» бур’янів.  ПО DroneLink враховує специфічні особливості включення форсунок AmaSelect Spot.  Особливими перевагами даної системи є відстань між форсунками 25 см і включення секцій 50 см. За рахунок використання спеціальних форсунок SpotFan 40-03 з кутом обприскування всього 40 ° можлива абсолютно точна, точкова обробка на малій площі з 100% -ою концентрацією препарату, при відстані  до цільової поверхні близько 50 см майже без перекриттів.  Проблеми резистентності в крайніх зонах компенсуються за рахунок зменшення дозування.  Залежно від наявності бур’янів можлива економія засобів захисту рослин до 80%.

Для надійної обробки отримані місцях переробки розширюються на 1 м «зони безпеки».  Таким чином, забезпечується надійне точкове обприскування при будь-яких умовах.

На дуже неоднорідних площах можна також перемикатися між в будь-який час, натиснувши кнопку, на режим обробки площ за допомогою стандартних форсунок.

 

З можливістю детальної зйомки бур’янів і надійного використання карт точкової обробки з обприскувачем AMAZONE багато користувачів мають можливість істотно знизити витрату засобів захисту рослин.

 

ИА «Инфоиндустрия»

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry