Американська ефективність інокулянтів для кукурудзи, а також сої. Польові досліди «Ензиму»

Інокулянти для кукурудзи в Україні – тренд новий, аграріями вивчений мало. Американські колеги вже десяток років активно і ефективно застосовують мікробологічні препарати для підвищення рентабельності вирощування кукурудзи на зерно і силос.

 

 

Завод «Ензим» звернувся до американських науково-виробничих компаній за досвідом виробництва інокулянтів. В результаті дворічного співробітництва було розроблено інокулянти для сої, кукурудзи, гороху, нуту, сочевиці, соняшнику та зернових культур. Як наполягають на підприємстві, продукти не поступаються світовим аналогам.

 

Звертає на себе увагу, що кожен препарат має не тільки рідку, але й суху форму, яка дозволяє проводити інокуляцію безпосередньо у сівалці.

 

Кукурудза. Економічну ефективність застосування інокулянтів для кукурудзи демонструє дослід на полігоні ТОВ «Євраліс Семенс Україна» в 2017 р.

 

У досліді використовували сухий інокулянт BINOC Кукурудза на основі графітно-талькової суміші. Це не тільки сприяло приросту врожайності на 10 ц/га та 4,6 ц/га, приросту зеленої маси на 11,3% та 7,7%, що актуально для силосної кукурудзи, а й дозволило замінити суміш для змащування сівалок на основі графіту-тальку. Внесення препарату здійснювалось безпосередньо в сівалку.

 

Результат на полях ТОВ «Євраліс Семенс Україна»

 

Соя. В ефективності соєвих інокулянтів «Ензим», вироблених за американською технологією в 2018 р. переконалися 4 підприємства, що входять до складу «Укрлендфармінг».

 

Результат на полі ТОВ АК “Прикарпаття”

 

Застосування інокулянту БіоМаг Соя® забезпечило збільшення врожайності на 9,2% та 10,2% порівняно з імпортним препаратом.

 

Результат на полі ТОВ “Поділля-Агропродукт”

 

Як вважають на підприємстві, обробка насіння інокулянтом є найбільш ефективним рішенням для великого агрвиробника з чітко налагодженим процесом.

 

Інфоіндустрія за матеріалами компанії “Ензим”

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry