АМПУ здає в оренду понад 180 об’єктів нерухомості

Адміністрація морських портів України пропонує в оренду більше 180 об'єктів нерухомого майна, які не використовуються державним підприємством. До переліку об'єктів входять причали, складські приміщення та інше. Про це повідомила прес-служба АМПУ.

Об’єкти можуть використовуватися у підприємницькій діяльності та розташовані в Бердянську, Білгород-Дністровському, Одесі, Києві, Ізмаїлі, Чорноморську, Маріуполі, Одесі, Рені, Скадовську, Херсоні та Південному.

Нерухоме майно пропонує двох категорій. Перша безпосередньо пов’язана з роботою портів: причали, складські приміщення, виробничо-навантажувальні комплекси та ін. Орендарі цих об’єктів зобов’язані зберегти цільове призначення нерухомості.

Друга категорія включає майно, яке може бути використане для розвитку підприємницької діяльності. Наприклад, розміщення офісів комерційних і бюджетних підприємств, установ харчування, автостоянок, магазинів, в тому числі формату дьюті фрі. Невеликі площі, пропоновані потенційним орендарям, можуть стати в нагоді для розміщення банкоматів або вендінгових автоматів, мережевого обладнання мобільних операторів, рекламних конструкцій.

«Метою передачі майна в оренду є підвищення ефективності використання майна АМПУ, що не задіяний у виробничій діяльності підприємства. Прозорість вибору орендаря і розробки умов забезпечуватиме Фонд державного майна України », — йдеться в повідомленні.

Інфоіндустрія