Асоціація «Дунайська Соя» розпочала виплати компенсацій вітчизняним фермерам

Українські фермери, які першими подали документи на участь у «Проєкті підтримки малих фермерів, що вирощують сою», вже отримали виплати відповідно до умов проєкту.

З метою демонстрації переваг використання оригінального насіння сої та підтримки впровадження сталих агрономічних практик вирощування не-ГМ сої як основи для розвитку потенціалу малих фермерів в Україні Асоціація «Дунайська Соя» ініціювала Проєкт підтримки малих фермерів, що вирощують сою у сезоні 2023 року у всіх регіонах України. Проєкт стартував 03 квітня та направлений на аграрних виробників із загальним земельним банком до 1 000 га, що не входять до структури агрохолдингів, кінцевими бенефеціарними власниками яких є громадяни України.

«Проєкт передбачає 15% часткову компенсацію аграрному виробнику за придбане оригінальне сертифіковане насіння сої під посівну кампанію 2023 року (але не більше, ніж 9,000 євро в гривневому еквіваленті для одного Учасника) зі сторони Асоціації», – підкреслює менеджер з якості Асоціації «Дунайська Соя», керівник Проєкту підтримки малих фермерів Анатастасія Радюк.

Проект являє собою не лише фінансову програму підтримки, а й передбачає агрономічний супровід зі сторони фахівців Асоціації в рамках впровадження Програми Протеїнового Партнерства. Це дозволить фермерам продовжувати використовувати сталі технології виробництва в подальшому.

Організатори проєкту нагадують, що документи на участь можна подавати до 31 липня 2023 року включно та отримати компенсацію насіння, придбаного для посіву у поточному сезоні.

Деталі, перелік документів та інструкція щодо участі вказані на сайті Проєкту https://www.donausoja.org/uk/soya-farmers-support-in-ukraine/

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry