«A’SPIK Group» цукрові буряки не пересіватиме

Хоч “цукрові корені” на полях групи компаній «A’SPIK Group» частково і постраждали від травневих перепадів температур та сильних поривів вітру, проте необхідності у пересіві немає. Про це повідомила компанія на своїй Фейсбук-сторінці.

Результати обстеження угідь свідчать, що наразі “солодка” культура перебуває у задовільному фітосанітарному стані.

Однак м’яка цьогорічна зима сприяла появі шкідників. Через них навіть довелося пересіяти цукрові буряки на площі у 6 га. Також земля потребує більшого запасу вологи.

«Рясні травневі дощі позитивно вплинули на запас продуктивної вологи на полях, однак для гарного врожаю цей показник має збільшуватися. Тут, ми сподіваємося на прихильність природи”, — говорить головний агроном «A’SPIK Group» Анатолій Салашинський.

За його словами, задля захисту “солодких” сходів старокостянтинівські аграрії встигли вже декілька разів обробити їх гербіцидами та інсектицидами. Втім, аби створити фундамент для щедрого врожаю, догляд за культурою триватиме і надалі. Невдовзі на паростки очікують чергові захисні обробки та підживлення.

Загалом посівна кампанія на теренах земельного банку “A’SPIK Group” добігає до завершення. Зокрема, залишилося впоратися лише з посівом квасолі, затримка з яким сталася через травневі дощі.

У компанії також зазначають, що дотримання профілактичних заходів не уповільнило ходу цьогорічних весняно-польових робіт, адже умови карантину спонукають до злагодженої командної взаємодії усіх ланок компанії, аби максимально ефективно та безпечно впоратися із запланованими завданнями.

Инфоиндустрия