A’SPIK group оновила лабораторію на ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат»

Про це повідомила компанія на своїй Фейсбук-сторінці. Максимально якісний цукор, виготовлений за усіма стандартами та вимогами, – головна ціль цукроварів ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат».Серед ряду технологічних новацій 2020-го року – сучасна лабораторія для контролю за якістю сировини, яка розпочала роботу восени. Приміщення споруджували з нуля, а всі роботи виконувалися господарським способом. Завідує сировинною лабораторією справжній професіонал своєї справи Юлія Василівна Жук.

«Основна задача лабораторії – визначення якісних показників цукрових буряків, а саме забрудненості та цукристості, — коментує Юлія Василівна, — Для цього використовуємо спеціалізоване устаткування, в тому числі, роботизоване».

Робот – це новітнє обладнання, яке восени цього року встановили польські спеціалісти. Одна із суттєвих переваг – заміщення роботи багатьох працівників, підвищення швидкості та якості аналізів. Комплекс дій забезпечує максимальну точність кожної операції.

«Робот приймає бурякову кашу, зважує її на аналітичних вагах, додає туди розчин свинцевого оцту, досипає флокулянт. Далі на станції магнітними мішалками суміш перемішується. Після цього виливається в фільтрувальну станцію і через поляриметр ми бачимо потрібні показники», — коментує завідувачка лабораторії.

У кожну з 3-х змін у лабораторії працює двоє спеціалістів: оператор пробовідбірної установки та лаборант хімічного аналізу. Під їх контролем здійснюються всі необхідні процедури. Адже цукроваріння – безперервний процес, в якому кожна ланка повинна працювати бездоганно.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry