“Астарта” дещо зменшила площі під цукровими буряками

Виробничі підрозділи «Астарти» успішно завершили сівбу ярих культур, зокрема, посіяно 41 тис. га цукрових буряків. Про це повідомила прес-служба компанії. Згідно повідомлення, цьогорічна структура сівообігу віддзеркалює існуючі ринкові тенденції.«Так, зменшення площі під цукровими буряками дозволить організувати їх збирання та переробку у оптимальні терміни, фокусуючись на собівартості і якості цукру. При цьому, традиційно, на додаток до власного буряка компанія буде приймати сировину від партнерів, з якими вже укладені контракти на постачання», – йдеться в повідомленні.

Окрім того, в компанії відзначили, що весняна посівна відбувалася у рекордно-стислі строки з огляду на затяжну холодну погоду і наступне швидке потепління, проте, всі технологічні операції були виконані в оптимальні терміни.

Також, агрономи «Астарти» заклали понад тисячу дослідних ділянок під перспективними видами насіння сої, пшениці, цукрового буряку та інших культур: «Найкращі відібрані сорти будуть використовуватися наступного року на полях компанії, а також постачатися нашим партнерам-фермерам», – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо,через несприятливу цінову ситуацію аграрії України змушені зменшувати посіви цукрового буряку. Всього на полях засіяли 280 тис. га “солодких” коренеплодів, що на 13% менше, ніж попереднього року.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry