Автоматичний контроль міжрядь WideLining від Väderstad

На виставці Agritechnica 2019 компанія Väderstad представили нову інноваційну систему Tempo WideLining. WideLining – це перша в світі система, яка створює технологічні колії для внесення рідкого гною в кукурудзу без зниження загального потенціалу врожайності поля.

“Замість підготовки колісних доріжок для розкидання рідкого гною шляхом відключення рядових агрегатів, WideLining автоматично змінює відстань між рядами на сівалці. Завдяки технології WideLining рядні висіваючі апарати не вимикаються, а завжди працюють на повну потужність, тому врожайність на поле залишається високою” –  говорить Йорген Даль, комерційний директор по просапних сівалок. При створенні колісних доріжок, які розкидач рідкого гною буде використовувати в подальшому, система WideLining автоматично регулює відстань між рядами для створення двох доріжок шин діаметром 1050 мм.
Технологічні колії створюються за допомогою гідравлічної регулювання положення чотирирядних агрегатів на рамі сівалки. Таким чином, відстань між рядками поруч з лініями 1050 мм становитиме від 750 мм до 600 мм, що є прийнятним для підтримки високого рівня врожаю кукурудзи на силос.
WideLining повністю автоматизована і інтегрована в систему управління Väderstad E-Control на базі iPad. При включенні функції WideLining машина «розраховує» поле і автоматично регулює рядні агрегати для створення технологічних колій в залежності від ширини захоплення розкидача рідкого гною.
“Завдяки тому, що сівалка Väderstad WideLining завжди працює на повну потужність, кількість насіння, що висіваються в поле, різко зростає. Наприклад, при посіву кукурудзи на силос за допомогою 8-рядної сівалки і рідинного розкидачі гною шириною захвату 18 метрів Väderstad WideLining посіє на 8,3% більше насіння на полі в порівнянні з наявною сьогодні на ринку технікою”  – говорить  Йорген Дав.
Прем’єра нової системи WideLining відбулась на сільськогосподарській виставці Agritechnica  2019 року в Ганновері (Німеччина). Технологія WideLining буде доступна для високошвидкісної сівалки Väderstad Tempo V 6-12 з другої половини 2020 року.

ИА «Инфоиндустрия»

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry