BASF веде переговори щодо придбання ще однієї частки бізнесу Bayer

Компанія BASF зацікавлена у бізнесі з виробництва насіння овочів.

15 березня 2018 – BASF веде ексклюзивні переговори щодо придбання підрозділу з виробництва насіння овочів під торговою маркою Nunhems® компанії Bayer. Bayer має намір відмовитися від цього бізнесу в рамках запланованого придбання Monsanto. Остаточні угоди поки що не укладені. За допомогою цієї інвестиції BASF планує зміцнити свою позицію на ринку насіння та у сфері сільськогосподарських рішень.

13 жовтня 2017 року BASF підписала угоду про придбання значної частини насіннєвого та неселективного гербіцидного бізнесу Bayer. Загальна вартість транзакції становить 5,9 млрд. євро з урахуванням коригувань під час закриття угоди. Майбутні активи BASF включають глобальний гербіцидний глюфосинат-амонійний бізнес компанії Bayer, а також її насіннєвий бізнес для основних культур на окремих ринках: гібридне насіння каноли в Північній Америці під торговою маркою InVigor® з технологією LibertyLink®, ріпак на європейських ринках, бавовна в Америці та Європі, а також соя в Північній та Південній Америці. Угода також охоплює підрозділ Bayer, що займається селекцією гібридів,   а також право на систему та торговельну марку LibertyLink®. Ця угода вдало доповнює діяльність департаменту засобів захисту рослин BASF і фактично означає входження компанії на ринок насіння з активами на ключових сільськогосподарських ринках.

Про концерн BASF

У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Більше 115 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 5 сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали та рішення, рішення для сільського господарства, а також нафта і газ. У 2017 році обсяг продажів концерну склав 64,5 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондових біржах Франкфурта (BAS), Лондона (BFA) і Цюріха (BAS). З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися в Інтернеті за адресою www.basf.com.

Про підрозділ засобів захисту рослин компанії BASF

В умовах стрімкого зростання кількості населення світ все більше залежить від того, наскільки ми здатні забезпечити сталий розвиток сільського господарства і надійний захист довкілля. З метою задоволення цих потреб Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF тісно взаємодіє з аграріями, фахівцями у сфері сільського господарства, експертами з контролю шкідників та іншими галузевими спеціалістами. Спираючись на цю співпрацю, компанія BASF здійснює науково-дослідницьку роботу на системній основі, розвиває інноваційний портфель продуктів та послуг і разом з командами експертів у лабораторіях і на полях допомагає аграріям успішно вести бізнес. У 2017 році обсяг продажів Підрозділу засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF склав понад 5,7 млрд євро. Докладніша інформація представлена за адресою: www.agro.basf.ua.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби департаменту ЗЗР компанії BASF

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry