“Батьківщина” знайшла новий спосіб піару на “блакитному” та добривах

Партія Юлії Тимошенко, що має 24 місця в ВРУ поточного скликання та мала майже чверть місць в Раді під час сьомого скликання. Нещодавно на власній фейсбук-сторінці та для Агрополіту Вадим Івченко надав свої коментарі.

За його словами, уряд зобов’язаний “терміново розробити механізми здешевлення або компенсації на купівлю мінеральних добрив для українського сільгосптоваровиробника.” І це слушна думка, якщо вона підкриплена конкретними алгоритмами дій, а не лише яскравими гаслами. Але — ні.

Від себе нагадуємо, що існує не мала вірогідність збереження високих цін на продукцію рослинництва в наступному році, адже дефіцит добрив відучають фермери по всьому світові. Тому закликаємо користуватися реальними можливостями, а не сподіватися на сірий піар політиків. А реальні можливості — це доступні кредити, що фінансуються державою. Це доступні кредити, що фінансуються банками та виробниками добрив. Одним з відомих прикладів є програма кредитування OstChem (не на правах реклами). Ощадбанк надає фінансування на закупку дронів, техніки, ЗЗР та насіння.

Інфоіндустрія.