Bayer проінвестує 5 млрд євро у додаткові методи боротьби з бур’янами

Завдяки своїм рішенням компанія планує на 30% зменшити вплив на навколишнє середовище. Протягом наступного десятиліття близько 5 млрд євро буде проінвестовано у додаткові методи боротьби з бур’янами. Запрошення вчених, журналістів та представників громадських організацій до участі у науковій підготовці до майбутнього процесу перереєстрації гліфосату в ЄС. Продукція для захисту рослин продаватиметься на ринках, що розвиваються, лише за умови відповідності стандартам більшості провідних регуляторів, навіть якщо вони перевищують місцеві регуляторні вимоги.

Bayer підвищує стандарти прозорості, сталого розвитку та залучення до співробітництва, підтверджуючи беззаперечну відповідальність та потенціал нового лідера в сільському господарстві. «Ми досягли значного прогресу в інтеграції придбаного сільськогосподарського бізнесу і розпочинаємо впровадження низки заходів для забезпечення прозорості та сталого розвитку нашого бізнесу, — зазначив цієї п’ятниці Вернер Бауманн, Голова Правління Bayer AG, — Це заходи стосовно питань і викликів, що постали перед Bayer останнім часом після придбання компанії Monsanto. Ми продовжимо розвивати наші стандарти, керуючись прагненням до кращого життя для нинішнього та прийдешніх поколінь.”

Інновації послаблять тиск сільськогосподарської діяльності компанії Bayer на навколишнє середовище. Завдяки цьому компанія скоротить вплив на довкілля на 30% до 2030 року. Bayer прагне досягти цього шляхом розробки нових технологій, зменшення обсягів застосування засобів захисту рослин і забезпечення більш точного їх застосування. Це сприятиме відновленню та збереженню біорізноманіття, боротьбі зі зміною клімату та максимально ефективному використанню природних ресурсів.

Компанія буде визначати ефективність, порівнюючи коефіцієнт впливу на навколишнє середовище EIQ (Environmental Impact Quotient) з поточними ринковими стандартами. Коефіцієнт EIQ було сформульовано в 1990-х роках університетом Корнуела (США). Він аналізує обсяг речовини та її токсичність і, отже, представляє більш точну систему визначення ефективності порівняно з розглядом тільки обсягу речовини. Компанія Bayer буде намагатися постійно вдосконалювати свої рішення, враховуючи коефіцієнт EIQ щодо врожаю, інвестуючи в інновації світового класу для вирощування насіння та селекції, цифрового землеробства, біологічних рішень та нових продуктів з низьким рівнем відходів і нижчою дозою внесення. Крім того, компанія запросить провідних світових експертів та зацікавлені сторони для участі в Раді зі сталого розвитку компанії Bayer з метою сприяння зусиллям компанії в цілому.

Хоча гліфосат і надалі буде відігравати важливу роль у сільському господарстві і в портфелі компанії Bayer, компанія прагне запропонувати більше варіантів вибору для виробників сільськогосподарської продукції і протягом наступного десятиліття вкладе близько 5 млрд. Євро в додаткові методи боротьби з бур’янами. Ці інвестиції в наукові дослідження та розробки буде спрямовано на краще розуміння механізмів резистентності рослин, виявлення та розробку нових методів впливу, подальшу розробку спеціальних рішень для інтегрованої боротьби з бур’янами та більш точних рекомендацій щодо використання інструментів цифрового землеробства. Крім того, ми будемо розширювати партнерство з вченими-біологами по всьому світу з метою розробки індивідуальних рішень для фермерів на місцевому рівні.

Прозорість є основою діяльності компанії Bayer. Саме тому, починаючи з 2017 року, компанія викладає результати всіх своїх досліджень щодо боротьби з бур’янами, для загального доступу в мережі Інтернет. З того часу вона оприлюднила дані сотень досліджень щодо майже 30 сполук, включаючи всіх 107 досліджень щодо гліфосату, які належать компанії. Незабаром компанія запровадить пілотну програму із запрошенням науковців, журналістів та представників громадських організацій до участі в науковій підготовці до процесу перереєстрації гліфосату в ЄС, що розпочнеться вже цього року.

Крім того, компанія буде застосовувати відповідні стандарти безпеки до власної продукції, навіть якщо вони перевищують місцеві регуляторні вимоги. Починаючи з 2012 року, компанія Bayer припинила продаж всіх продуктів, які Всесвітня організація охорони здоров’я віднесла до 1-го класу токсичності, незалежно від того, чи було їхнє використання дозволено на певному ринку. Компанія Bayer заявила в п’ятницю, що продаватиме на ринках лише продукцію для захисту рослин, яка відповідає як стандартам безпеки на конкретному ринку, так і стандартам безпеки більшості країн з добре розробленими програмами регулювання в сфері засобів захисту рослин.

Протягом найближчих місяців компанія планує розвивати політику залучення до співробітництва, яка базуватиметься на взаємодії з науковцями, журналістами, регуляторами та політиками в сфері прозорості, чесності та взаємоповаги.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби компанії «Bayer»