Через коронавірус скасовано кілька аграрних виставок

Від нового коронавірусу постраждали не лише експортери, але й організатори продовольчих та сільськогосподарських виставок і ярмарків. Так за останні було скасовано дві важливі події.Японська асоціація менеджменту, організатор FOODEX JAPAN 2020, офіційно ухвалила рішення про скасування заходу, який планувалося провести в Макухарі Мессе з 10 по 13 березня. Це рішення було прийнято на підставі повідомлення японського уряду від 26 лютого. Уряд країни закликав організаторів заходів скасувати багатолюдні події, що проводяться в Японії, щоб запобігти подальшому поширенню коронавірусу (COVID-19).

У Греції організатори ярмарку Food Expo вирішили перенести на 16-18 травня, захід, який спочатку запланували на березень.

“Поширення випадків нового штаму коронавірусу Covid-19 у Греції разом із повідомленням Міністерства охорони здоров’я Греції щодо скасування всіх зустрічей та заходів на свіжому повітрі в країні створили виняткові та непередбачувані умови, які сприяли перенесенню виставка FOOD EXPO”, – оголосили організатори.

Ще два масштабних заходи – Alimentaria Barcelona (20–23 квітня) та Interpack (Дюссельдорф, 7–13 травня) ще не відмінили, але будь-які зміни в Іспанії та Німеччині можуть призвести до скасування або перенесення цих подій.

Meat-Inform

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry