Через сепаратистів «Агротон» не може зібрати врожаї

Аграрна група «Агротон» (Луганська обл.) Заявляє про закриття штаб-квартири і неможливість доступу до частини власних земель у зв'язку з ситуацією в східних регіонах, пише «Дело».

Згідно з повідомленням компанії, незважаючи на всі зусилля, спрямовані на нормальну виробничу роботу і збиральну кампанію цього року, військовий конфлікт в Луганській області значно вплинув і порушив всі процеси.

«Дороги і основна транспортна інфраструктура, в тому числі дороги, мости і залізничне сполучення знищені артилерією», — йдеться в повідомленні «Агротону». — В даний час компанія не може отримати доступ до частини своєї землі в зв’язку з присутністю там збройних сепаратистських груп».

Група «Агротон» продовжуватиме докладати всіх зусиль для продовження збиральної кампанії та ведення бізнесу, не піддаючи небезпеці добробут своїх співробітників, клієнтів і ділових партнерів, а також інформувати про свою роботу, як тільки буде в змозі оцінити ефект від зазначених подій та їх вплив на фінансове становище за поточний фінансовий рік, говориться в повідомленні.

«Агротон» працює на ринку України з 1992 року. Спеціалізується на вирощуванні зернових і олійних культур, виробництві та реалізації продукції тваринництва. Його земельний банк на кінець 2012 року становив 160 тис. га.

Инфоиндустрия по материалам www.agravery.com