Черкаський «Азот» в цьому році проінвестує проекти водовідведення на 2 млн грн.

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 04 червня 2019 року, схвалено проект постанови «Про схвалення інвестиційної програми ПАТ «АЗОТ» (м. Черкаси) на 2019 рік». 

 

Згідно інвестиційної програми «Азот» профінансує заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища на 1 997,71 млн грн. За ці кошти планується зробити капітальний ремонт відстійника стічних вод.

 

«У зв’язку з довготривалою експлуатацією будівельних конструкції вторинного відстійника №5, відбувається руйнування його елементів, а саме системи опор і ригелів, руйнування поверхні днища.

 

За таких умов, нормальна експлуатація цього об’єкту неможлива, призводить до систематичних виходів із ладу контактних деталей мулоскребу, неповного видалення осаду (що призводить до його накопичення і загнивання), а також необхідності періодичних дренувань відстійника для проведення відновлювальних робіт».

 

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення інвестиційної програми ПАТ «АЗОТ» (м. Черкаси) на 2019 рік» відбудеться 18 червня 2019 року о 10:00 у приміщенні ПАТ «АЗОТ» м. Черкаси за адресою: вул. Героїв Холодного яру, 72, м. Черкаси.

 

Інфоіндустрія за матеріалами azot.ck.ua і nerc.gov.ua