Чому Генпрокуратура “наїхала” на Іванчика?

Звинувачення Генпрокуратури до «Астарти-Київ», щодо несплати податків компанією є абсолютно безпідставні. Про це заявив генеральний директор «Астарта-Київ» Віктор Іванчик, повідомляє Agravery.com з посиланням на прес-службу компанії.«Компанія працює у повній відповідності до всіх принципів прозорості і вимог законодавства», — сказав Іванчик, в ході зустрічі Президента України з представниками бізнесу.

Багато учасників зустрічі висловили цілковиту підтримку компанії та зазначили, що цей випадок має стати показовим для негайного започаткування докорінних змін у засобах, які влада використовує у взаємодії з бізнесом.

«Ця солідарна позиція бізнесменів-учасників заходу свідчить про нагальність і поширеність проблеми необґрунтованого силового втручання в діяльність відповідального бізнесу», — йдеться у повідомлені.

Наразі компанія веде активний діалог з Генеральною прокуратурою, будучи впевненою в об’єктивних висновках та конструктивних діях з боку контролюючих органів.

Нагадаємо, 6 вересня, в головному офісі компанії «Астарта-Київ» за участі озброєних правоохоронців та з порушенням процесуальних норм відбувся обшук, ініційований Генеральною прокуратурою України.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry