Чому Вам варто відвідати «VІI Київський агрохімічний форум 2019»

Уже 28 лютого 2019 стартує «VІI Київський агрохімічний форум. Добрива, ЗЗР, Насіння».

ІА «Інфоіндустрія» за підтримки та участі Мінагрополітики, громадських організацій, органів сертифікації, галузевої бізнес-спільноти та наукових експертів 28 лютого – 01 березня 2019 року проводить щорічний «VІI Київський агрохімічний форум. Добрива, ЗЗР, Насіння».

 

Модератором сесії «Стан та перспективи ринку насіння в Україні» буде Григоренко Сюзана, виконавчий директор Насіннєвої асоціації України,  яка є одним з провідних фахівців насіннєвої галузі України.

На думку Сюзани Григоренко «VІI Київський агрохімічний форум. Добрива, ЗЗР, Насіння» це  не черговий масовий івент, як працювати і що обирати в агробізнесі. Це бізнес-форум про інновації та зміни на ринку насіння.

Плюс унікальний набір спікерів з різних сфер насінництва, які поділяться власним досвідом та знаннями.

Це потрібно Вам щоб бути в курсі  щодо ключових питань:

ринок насіння, виробники/постачальники;

як організувати і отримати питання сервісні послуги, на зразок сертифікації насіння та реєстрації сорту;

охорона і захист прав на ваш сорт;

насінництво  як перетин досвіду, технологій та ідей, еволюція в Україні;

Крім того, поговоримо про зміни в держпідтримці при купівлі насіння, старт перевірок у сфері насінництва та розсадництва  у 2019, які критерії та як і кого перевірятимуть.

Зі свої сторони, пропонуємо говорити відкрито і по-суті. Приєднуйтеся!

Також в рамках форуму 01 березня 2019 року відбудеться  пізнавальна екскурсія до  міжнародної  насіннєвої компанії MAS Seeds.
Знайдіть можливість та час і не пошкодуєте матимете можливість першими почути  і побачити цікаву і корисну інформацію від представників  MAS Seeds.

З більш детальною інформацією про захід та умови участі можна ознайомитись на сайті euroagrochem.com та за телефонами +38-097-333-74-38

Інфоіндустрія